Uspješno pokrenut projekt

30 stu, 2023

Radujemo se podijeliti s vama iznimno pozitivne vijesti o projektu „Revolucija digitalne pismenosti“ koji je nedavno započeo u našoj školi. Jučer smo imali čast ugostiti prvu radionicu u sklopu ovog inovativnog projekta, koji je osmišljen s ciljem unapređenja digitalnih vještina naših učitelja, a i učenika.

Održavanje radionica predstavlja značajan korak naprijed u našem angažmanu u digitalnom obrazovanju.

Posebno želimo pohvaliti naše učiteljice razredne nastave Danijelu Blažan, Jasenku Martinović, Jasnu Vuljanić te knjižničara Ivicu Josipovića, koji su aktivno sudjelovali u prvom ciklusu edukacije. Također smo osim voditeljice radionice Vesne Majdandžić imali priliku ugostiti i knjižničarku te dvije učiteljice iz Cetingrada. Njihov trud i predanost doprinose ostvarivanju ciljeva ovog važnog projekta koji će omogućiti i besplatne edukativne materijale za izvođenje lekcija iz raznih predmeta unutar razredne nastave pomoću micro:bita.

Svi zajedno nastavljamo graditi mostove prema digitalnoj budućnosti, a projekt „Revolucija digitalne pismenosti“ sjajna je prilika za stvaranje inovativnog okruženja u našoj školi.

Zahvaljujemo svima koji su doprinijeli uspješnom početku ovog projekta te se veselimo daljnjim koracima u ostvarivanju digitalne izvrsnosti u našoj školi.

Natalija Kočiš Benković