Tjedan Božićne čarolije

18 pro, 2023

U ponedjeljak 18.12., Osnovna škola Vojnić zasjala je u bljesku božićnih svjetala i veselog smijeha tijekom tradicionalne božićne školske priredbe. Učitelji, učenici i roditelji okupili su se u prepunoj dvorani kako bi zajedno proslavili blagdanski duh i talent mladih umjetnika.

Učenici su uložili mnogo truda i predanosti kako bi pripremili raznolik program koji je uključivao igrokaze, ples, pjevanje te glumu. Dvorana je odjekivala smijehom i pljeskom tijekom cijelog programa, a mladi izvođači su oduševili publiku svojim kreativnim točkama i iznimnim talentom.

Osim toga, cijeli je tjedan bio obilježen i sajmom učeničkih božićnih radova. Učenici su svoje umjetnine ponosno izlagali te ih prodavali putem školske učeničke zadruge. Svatko je mogao pronaći za sebe zanimljiv suvenir u bogatoj ponudi božićnih izdanja.

Svi prisutni su izrazili zadovoljstvo ne samo umjetničkim izrazom učenika već i duhom suradnje koji je obilježio školsku priredbu i sajam.

Natalija Kočiš Benković