„DUGA“ – USKRŠNJA UMJETNOST

28 ožu, 2024

Učenici i učitelji udružili snage u izradi uskršnjih suvenira

Učenici i djelatnici Osnovne škole Vojnić proslavili su Uskrs s iznimnim entuzijazmom i kreativnošću, obilježavajući ga na poseban način. U holu škole, oživljeno je mjesto gdje su se izložile predivne učeničke rukotvorine: pilići, čestitke, privjesci, vezeni stolnjačići i još mnogo drugih suvenira, izrađene s ljubavlju i maštovitošću. Inicijativa je rezultat marljivog rada školske udruge “Duga”, koja je zajedno s učenicima osmislila ove suvenire.

Super je što smo imali priliku izrađivati
razne uskršnje suvenire u školi! Osjećam
se ponosno kad vidim svoje radove izložene
i još kako se kupuju. Baš mi je to dobar Uskrs.“

Vid Josipović, 4.a

S ponosom su prezentirali svoje radove, dok su učiteljice Ivona Bašić Josipović i Jasna Vuljanić zaslužne za vođenje projekta. Pridružila se i grupa filatelista pod vodstvom učiteljice Maje Belavić, dodajući poseban pečat ovom događaju.

Posjetitelji su imali priliku odabrati za sebe ove unikatne suvenire te svojim dobrovoljnim prilogom podržati rad učenika i škole.

Natalija Kočiš Benković