I kralj Petar Svačić u Vojniću dobio kravatu

Obilježavanje Svjetskoga dana kravate u Vojniću polako postaje tradicija.

Na Svjetski dan kravate – 18. listopada -  učenici OŠ Vojnić zajedno s učiteljima i svim ostalim djelatnicima pripremili su prigodan program. Riječ je o školskome projektu u sklopu kojega su nastali različiti radovi (likovni, literarni, praktični, sportski, zabavni), a koji je svoju svečanu završnicu doživio danas stavljanjem kravate kralju Petru Svačiću i zajedničkim fotografiranjem svih sudionika.

Ovime se i općina Vojnić pridružila brojnim gradovima i mjestima diljem Lijepe Naše koji obilježavajući Dan kravate odaju počast odjevnom predmetu i modnome dodatku koji Hrvatsku slavi širom svijeta. U projektu su sudjelovala i djeca iz Dječjega vrtića Vojnić i polaznici Male škole. U školskome holu postavljena je izložba učeničkih uradaka i ostvaraja. Prezentaciji i zajedničkom fotografiranju odazvali su se i Branka Maradin Keča, Martina Špigelski i dožupan Dejan Mihajlović u ime Karlovačke županije, djelatnici Općine predvođeni načelnikom Nebojšom Andrićem, te mnogobrojni roditelji i mještani.

Velika hvala svima koji su na bilo koji način sudjelovali u organizaciji i izvedbi.

Ivica Josipović,

koordinator projekta

objavio: Ivica Josipović   datum: 18. 10. 2021.

« Travanj 2024 »